BAŞKAN DOĞAN;” EMKO’YU DAHADA BÜYÜTECEĞİZ”

Kuruluşunun Emet belediyesi önderliğinde yapıldığı Emet kadın girişimcileri koperatifi EMKO iş atölyelerinde belediye başkanı Hüseyin Doğan’ı ağırladı.

BAŞKAN DOĞAN;” EMKO’YU DAHADA BÜYÜTECEĞİZ” Güncel

Osmanlı hamamları arkasında kendilerine tahsis edilen belediyeye ait çini atölyesi yanında hızla artan sayıları ile,belediyeçok amaçlı salonunda da üretim gerçekleştiren kadın girişimcilerimiz belediye başkanı Hüseyin Doğan ile buluştu.

                Emko yöneticileri ve üye bayanlar  belediye  olarak  verilen destekler nedeniyle başkan Doğan’a  teşekkür eden heyet yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

                Belediye başkanı Hüseyin Doğan kadın girişimcilerimizin Emko çatısı altında bir araya gelerek, üreterek ev ekonomilerine katkıda bulunmalarını önemsediklerini beyanla;” Bizler Emet belediyesi olarak imkanlarımız dahilinde kooperatifimize destek vermeye devam edeceğiz. Ama bizlerin amacı kooperatifimizi  daha da büyüterek hiç kimseye ve hiçbir kuruma ihtiyaç duymadan, daha fazla üretim ve satış gerçekleştirebilir hale gelmesi.Bir yandan ,Emko’nun atölyeleri, yerli fuarlara katılımı, etkin Pazar bulması vb. konularda belediye olarak üzerimize düşeni yaparken az önce belirttiğimi gibi kurumsallaşması adınada gerekli desteği vereceğiz.  Emetli kadınlarımız kooperatifimize üye olarak, çıtanın dahada yukarılara yükseltilmesine katı sağlayabilirler. Emko yakın zamanda yapacağı yeni genel kurul ile,dahada güçlenerek yoluna devam edecektir.”dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar