FİTNES SALONUNDA İNCELEME

Kaymakam Hasan ÇİÇEK, Fitness Salonunda incelemelerde bulundu.

FİTNES  SALONUNDA İNCELEME Güncel

Emet Kaymakamlığı ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü koordinasyonunda hizmet veren Kapalı Spor Salonunda yer alan Fitness Salonuna, sporcularımızın istekleri doğrultusunda malzeme temininde bulunan Kaymakam ÇİÇEK, sportif faaliyetler hakkında Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Umut IŞIK’ tan bilgiler aldı.

Yeni atanan antrenörler ve sporcularla da bir araya gelen ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Çiçek, ilçe halkının ve gençlerin sportif ve kültürel faaliyetlere katılmalarının teşvik edilmesinin önemine vurgu yaptı ve desteklerinin devam edeceğini belirtti. Gençlerin spora kazandırılmasının önemine değinen Çiçek, yapmış olduğu açıklamalarında ; “ İlçe halkımızı, özellikle de öğrencilerimizi ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, sağlıklı nesiller olarak yetiştirmek ve de toplumsal barışı geliştirmek için en doğru araç olan spora büyük önem veriyoruz.

Göreve başladığımız ilk günden itibaren ilçedeki kültürel, sanat, müzik ve spor dallarındaki faaliyetleri arttırmak, ilçe halkımızın, gençlerin, öğrenci ve velilerin bu tür faaliyetlere katılımlarını sağlamak adına çalışmalar yapıyoruz.

Bu yolda ilgili kurumların da desteği ile bir hayli mesafe kat ettik ve çalışmalarımızın semerelerini almaya başladık. Bundan da büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

İlçemizde çocuk, genç, ihtiyar demeden, herkesin spor alışkanlığı edinmeleri ve daha iyi şartlarda spor yapmaları için gerekli imkanları hazırlamaya gayret ediyoruz. Hedefimiz ilçemizde spora olan ilgiyi artırmaktır. Spor yapacak olanların motivasyonunu artırmak için kullanacakları tesis ve malzemeye de büyük önem veriyoruz. Bu bağlamda; Fitness salonundaki eksiklikleri büyük ölçüde tamamladık. Diğer branşlara olduğu gibi, fitness sporuna da büyük bir rağbet var.

Bütün dallarda Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz, Gençlik Spor Müdürlüğümüz, antrenörlerimiz ve sporcularımızla işbirliği içerisinde hareket ediyor, mümkün mertebe ihtiyaçları gidermek için yoğun gayret gösteriyoruz. “ dedi.

Fitness salonunun incelemesini tamamlayan Çiçek, Kapalı Spor Salonunda antrenman yapan Basketbol takımını ziyaret ederek, kolaylıklar diledi. Basketbol takımı eğitmeni Emel Tomtom’ dan takımın genel durumu hakkında bilgiler alan Kaymakam ÇİÇEK, ihtiyaç ve taleplerini sordu.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar