EMET DEVLET HASTANESİ İLE SAĞLIK OCAĞI ARASINDA YOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Emet Dr. Fazıl Doğan devlet hastanesinden,Aile toplum sağlığı merkezimize inen arazide yeni yol açma çalışmaları başladı.

EMET DEVLET HASTANESİ İLE SAĞLIK OCAĞI ARASINDA YOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI Güncel

 Emet Dr. Fazıl Doğan devlet hastanesinden,Aile toplum sağlığı merkezimize  inen arazide yeni yol açma çalışmaları başladı.

                Emet belediyesice başlanılan yol çalışması ile Akpınar,2 ve 3. Toki, Cevizdere konutları,termalkent   bölgelerinde yaşayan vatandaşlarımızın  Aile Toplum sağlığı merkezinden  kısa yoldan hastanemize ulaşmalarının sağlanması hedefleniyor.

                Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan ve AK parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner çalışmaları yerinde takip ederken,çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı ifade edildi.

                Çalışmalar hakkında bilgi veren başkanlar şu ifadelere yer verdiler;” Gerek Karayolları bölge müdürümüz sayın  Turgay Çolak’ın   ilçemizi ziyaretleri,gerekse bizlerin Bursada ziyaretimizde görüştüğümüz  konuların başında gelen çevre yolumuza direk bağlantı ,hastane ve sağlık ocağı arası yol açımı çalışmalarımız başladı. İlçe girişinden itibaren  konuşlandırılan Devlet hastanesi, Üniversite ve yeni yapılacak olan gençlik merkezine ulaşımda  çalışmaları başlatılan yolumuz ile, özellikle Akpınar ve Hamam mahallemizin bir kısmı için  ulaşım mesafesini kısaltmış olacağız. Sağlık kurumlarımız arası mesafe kısalırken,bu alanda yol açma, aslfaltlama çalışmaları yapılacak. Bu çalışmalarımıza  araç ve ekipman konusunda katkılarından dolayı başta Karayolları bölge müdürlüğümüz olmak üzere,Emetbor işletme müdürlüğümüze, karayolları ilçe şefliğimiz yetkililerine teşekkür ediyoruz “dediler.

               

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar