BAŞKANLARDAN BÖLGE MÜDÜRÜ ÇOLAK'A TEŞEKKÜR VE TEBRİK

İstanbul 1.Bölge müdürlüğüne atanan Karayolları bölge müdürü Turgay Çolak için Emet belediye başkanı Doğan ve AK parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner birer tebrik ve teşekkür mesajı yayınladılar.

BAŞKANLARDAN BÖLGE MÜDÜRÜ ÇOLAK'A  TEŞEKKÜR VE TEBRİK Güncel

KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ TURGAY ÇOLAK İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI

BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN DOĞAN;

“EMET SİZE MİNNETTARDIR”

BAŞKAN CİNER;” KADİRŞİNAS EMET HALKI HİZMETLERİ ASLA UNUTMAZ”

 

                Karayolları 14. Bölge müdürü Turgay Çolak, İstanbul Karayolları 1.bölge müdürlüğüne atanırken, Mehmet Aşık Karayolları Bursa 14. Bölge müdürlüğüne atandı.

                Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan, bölge müdürü Çolak’ın  ilçemiz karayolları çalışmaları,ve ilçe bağlantı yollarındaki çalışma ve gayretlerinin takdire şayan olduğunu beyanla şunları söyledi;

                “Bölge müdürümüz sayın Turgay Çolak’ın İstanbul bölge müdürlüğüne atanmaları,ilçemize gösterdikleri ilgi,alaka ve çalışmalar açısından  bizleri üzmüş, ancak değer verdiğimiz sevdiğimiz müdürümüzün terfi ederek İstanbul bölge müdürlüğüne atanmış olmasıda şahıslarında hak ettikleri bir atama olarak değerlendirilerek bizleri mutlu etmiştir.Sayın bölge müdürümüzün, Emette heyelana maruz kalan yolda özverili çalışmaları, Bu yola bağlantı 6 km lik yol çalışmalarındaki gayretleri,Çavdarhisar yolumuzda takip ve destekleri, Emet çevre yolu yapımında destekleri,ile  Emetimiz ve Emetlilerimizce asla unutulmayacaktır. Kendilerine ilçemize verdikleri hizmetler için yürekten teşekkür ederken; yeni görev yerindede  çalışkanlığı ile aynı başarılara imza atarak dahada yükseklere terfi edecekleri inancımızla  başarılar diliyoruz.

                 Karayolları 14. Bölge müdürlüğümüz görevine atanan sayın Mehmet Aşık’ıda hayırlı olsun temennilerimizle en kısa sürede kendilerini  makamlarında ziyaret ederek tebrik ve temennilerimizi bizzat ileteceğimizi ifade ediyor; yeni görevinde üstün başarılar dileklerimizi iletiyoruz “dedi.

                AK parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner’de bölge müdürü Turgay Çolak’ın   ilçemiz ve bölgemize gösterdiği hassasiyet ve hizmetlerinin kadirşinas Emet halkınca asla unutulmayacağını beyanla;” Sayın bölge müdürümüzün tayini bizleri üzmüştür.Ancak, müdürümüzün yükselerek İstanbul gibi  metropole atanması tesellimiz olmuştur. Kendilerine ilçemize verdikleri hizmetler için halkımız adına teşekkür ederken,yeni görevinde başarılar diliyoruz. Ayrıca Karayolları 14. Bölge müdürlüğümüze atanan sayın Mehmet Aşık’ada hoşgeldiniz diyerek,  yeni görevinin hayırlı olması dileklerimizi iletiyoruz “dedi.

               

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar