KAPLICALAR CADDESİ AYDINLANACAK

Emet Belediyesince işletilen Kaynarca ve Osmanlı Hamamı ile, Emet termal resort tesislerine inen caddede kaldırım genişletme ve aydınlatma çalışmaları başladı.

KAPLICALAR CADDESİ  AYDINLANACAK Güncel

Emet  Belediyesince işletilen Kaynarca ve Osmanlı Hamamı ile,  Emet termal resort tesislerine inen caddede kaldırım genişletme ve aydınlatma çalışmaları başladı.

                Emet belediyesi fen işleri ekiplerince başlatılan çalışmalar kapsamında cadde de  parke taşları sökümüne başlanırken, kaldırımlar genişletilerek, yol tek yön ve tek araç geçişlik olarak düzenlenecek. Termal kaplıcalara inen  caddede , araçların Kaynarca istikametinden  tek yön olarak hamam ve kaplıcalara ineceği, genişletilen kaldırımlara ise, yürüyüş,ve oturma grupları konuşlandırılacağı ifade edildi.  Vatandaşlarca Hamam ve kaplıcalara inen caddede aydınlatmanın yetersizliğinden yapılan şikayetler üzerine düzenlemeye gidilirken bu alanda aydınlatma çalışmalarıda başlayacak.

                Çalışmaları yerinde inceleyen Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan, alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından ilçede tüm üst yapınında düzenleneceğini belirterek;”   İçme suyu hattının yenilenmesi, kanalizasyon ve yağmur kanalları yapımı, kalan elektrik hatlarının yer altına alınması  gibi komple alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra,ilçemizin her köşesinde  daha estetik bir üst yapı çalışmalarımıza başlayacağız. Şu aşamada ilçemizde acil çözüm bekleyen konularda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hamamlarımız ve termal tesislerimize inen bu caddemizde karmaşayı ve aydınlatma zayıflığını çözmek adına  bir dizi çalışma başlattık. Bu caddemiz, tek yön olarak daraltılacak  ve kaldırımlar genişletilecek. Yürüyüş yolu, ve oturma grupları, etkin aydınlatmalar ile bu caddemizi  daha işlek hale getireceğiz. Çalışmalarımız Kurban bayramı öncesi tamamlanarak  halkımızın hizmetine sunulacak “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar