İLÇEDEN AYRILAN DR. OSMAN ÇELİK'E KAYMAKAMLIKTAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Uzun süredir ilçemizde görev yapan Dr. Osman Çelik kazandığı TUS sınavları sonucu ilçeden ayrılırken Kaymakam Çiçek tarafından teşekkür plaketi ile ödüllendirildi.

İLÇEDEN AYRILAN DR. OSMAN ÇELİK'E KAYMAKAMLIKTAN TEŞEKKÜR PLAKETİ Güncel

Tıpta Uzmanlık Sınavına girerek, T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anestezi bölümünde eğitim almaya hak kazanan İlçemiz Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Osman ÇELİK’ e Kaymakam Hasan Çiçek'ten teşekkür plaketi verildi.

Ödül takdiminde Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Rukiye KARA da hazır bulundu.

Kaymakam ÇİÇEK, yapmış olduğu konuşmalarında, “ İlçemizde görev yaptığınız süre içerisinde başta yeni inşa edilen İlçemiz Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesinin kurulum iş ve işlemlerinde, Sigarayı Bırakma Polikliniği hizmetinin verilmesinde, Evde Bakım ve Acil Bakım hizmetinin gerçekleşmesinde göstermiş olduğunuz üstün gayret ve çalışmalarınız takdire şayandır. Sizleri İlçemize olan başarılı hizmetlerinizden dolayı şahsım ve ilçem adına tebrik ediyor, teşekkür plaketiyle ödüllendiriyorum. Yeni görev yeriniz hayırlı, uğurlu olsun. Kolaylıklar, muvaffakiyetler diliyor, başarılarınızın devamını temenni ediyorum. “ ifadelerini kullandı.

Dr. Osman ÇELİK, Kaymakam ÇİÇEK’ e hitaben, “ Sayın Kaymakamım,

övgü dolu sözleriniz ve teşekkür plaketiyle onurlandırmanız şahsımı ziyadesiyle memnun etmiştir. Buradan güzel duygu ve düşüncelerle ayrılıyorum. Ben de sizlere sağlık görevlilerine ve hizmetlerine vermiş olduğunuz değer ve büyük destek için çok teşekkür ediyorum. Görev yaptığımız süre içerisinde her zaman yanımızda yer aldınız. Bu da başarılı olmamızda önemli bir etken olmuştur. Çalışmalarınızda kolaylıklar ve muvaffakiyetler diliyorum. “ ifadelerini kullandı.

Ödül takdimine katılan Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Rukiye KARA da Kaymakam Hasan ÇİÇEK’ e vermiş oldukları değer ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ödül takdimi, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar