ÜNİVERSİTE KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZDEN KAYMAKAM ÇİÇEK'E ZİYARET

Ösym Kazanan öğrencilerimizden Kaymakam Çiçek'e teşekkür ziyareti

ÜNİVERSİTE KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZDEN KAYMAKAM ÇİÇEK'E ZİYARET Eğitim

Üniversiteyi kazanan öğrencilerden İsmail ÖZDOĞAN (İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi), Rıza Tunç UZUN (Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi) ve Berkay GÖKDUMAN (Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi) Kaymakam Hasan ÇİÇEK’ e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Kaymakamlık Proje Birimimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün işbirliği ile oluşturulan etüt merkezi çalışmaları kapsamında düzenlenen üniversiteye hazırlık kamplarına katılıp, deneme sınavlarında Sayısalda 1. olan Rıza Tunç UZUN, Sözelde 1. olan Berkay GÖKDUMAN ve Eşit Ağırlıkta 1. olan İsmail ÖZDOĞAN tercih ettikleri üniversite bölümlerini kazanmıştı.

Kaymakam ÇİÇEK’e, eğitime vermiş oldukları değer ve desteklerinden dolayı teşekkür eden öğrenciler, etüt merkezi çalışmaları kapsamında üniversiteye hazırlık sürecinin üniversiteyi kazanmalarında önemli bir destek ve katkı sağladığını ifade ettiler.

Kaymakam ÇİÇEK, öğrencilere hitaben yapmış oldukları konuşmalarında, “ Geçen yıl olduğu gibi, bu yılda çok sayıda öğrencimizin Üniversiteyi kazanmış olması, bizleri bir hayli sevindirmiş ve gelecek adına umutlandırmıştır. Çalışmalarımızın meyvesini almaktan da bir hayli memnunum. Bizleri mahcup etmeyen sizleri ve diğer başarılı öğrencilerimizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Ayrıca, kazanılması zor olan çeşitli fakültelerimizde eğitim alma hakkının elde edilmiş olması da ilçemiz adına gurur vericidir.

Bu başarıda emeği geçen Kaymakamlık Proje Birimimize, İlçe Milli Eğitim camiamızın bütün fertlerine, velilerimize ve siz değerli öğrencilerimize teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını temenni ediyorum. “dedi.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar