MİLLETVEKİLİ TAN VE KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ İLÇEMİZDE

Karayolları 14. Bölge müdürlüğüne atanan bölge müdürü Mehmet Aşık, Ak parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan ile birlikte Kütahya bölgemizde yapılan yol çalışmalarını yerinde incelediler.

MİLLETVEKİLİ TAN VE KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ İLÇEMİZDE Güncel

Kısa bir süre önce Karayolları 14. Bölge müdürlüğüne atanan bölge müdürü Mehmet Aşık, Ak parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan ile birlikte Kütahya bölgemizde yapılan yol çalışmalarını yerinde incelediler.

Tavşanlı-Domaniç,Hisarcık-Gediz, Abide-Simav,Abide-Uşak, Simav-gölcük, Hisarcık-Emet,Emet şehir geçişi,Emet-Tavşanlı,Emet-Çavdarhisar,Gediz-Altıntaş  yollarındaki çalışmaları yerinde inceleyen bölge müdürü Aşık ve Milletvekili Tan, yol çalışmaları hakkında istişarelerde bulundular.

Emet çevre yolu, ve Emet Örencik yol çalışmaları incelemesinde bölge müdürü Aşık ve Milletvekili Tan’a AK parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner ve Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan’da eşlik etti.

Çalışmaları başlayan Emet çevre yolunda incelemelerde bulunan bölge müdürü Aşık, çalışmaların  aynı kararlılıkla devam edeceğini ifade ederek çevre yolunun kısa sürede tamamlanacağını belirtti. Başkan Doğan ve başkan Ciner bölgede  yapılan inceleme  gezilerinde müdür Aşık ve Milletvekili Tan’dan   bu yıl hedeflenen yol çalışmasını tamamlayan firma yetkilileri ve bölge müdürlüğünden Örencik geçişinin tamamlanmasını talep ettiler.

Yeni göreve başlayan Bölge müdürü Mehmet Aşık’ın bölgeyi  tanıma ve yapılan çalışmaları yerinde inceleme gezilerinin  ilçemiz adına oldukça olumlu geçtiğini belirten  AK parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner,  Tavşanlı youlnda 3 firmanın çalışmalrına devam ederken, Çavdarhisar yolunda bu sezon Örencik geçişininde tamamlanması ile çalışmaların devam edeceğini, Emet çevre yolunda ise yapım çalışmalarının  bu hafta hızlanacağını belirtti.

Başkan Ciner, bölgemiz için büyük önem arzeden çalışmalara ilgi ve desteklerinden dolayı  Ak parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan ve Karayolları 14. bölge müdürü Mehmet Aşık’a teşekkürlerini sundu.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar