2019-2020 EĞİTİM YILI BAŞLADI

2019-2010 Eğitim Öğretim yılı için bugün ilk zil çalarken İlköğretim haftası münasebetiyle Emet Gazi Kemal İlkokulunda bir program düzenlendi.

2019-2020 EĞİTİM YILI BAŞLADI Eğitim

Bu yıl yeni binasında 180 öğrenci ile Eğitim hayatına başlayn Gazi Kemal okulunun yeni anfi salonunda gerçekleştirilen açılışa Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan, İlçe Milli eğitim müdürü Mustafa Cöre, okul müdürleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

 Ebediyete intikal eden şehit ve gazilerimiz için saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunması ile başlayan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Gazi Kemal İlköğretim okulu müdürü Ahmet Çağlar yaptı.

                Yeni eğitim yılının ilçemiz  ve ülkemize hayırlı olması dilekleri ile konuşmasına başlayan okul Müdürü Çağlar;”  Ynei eğitim yılımıza yeni okulumuzla başlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu okulumuzun eğitime geçmesinde emeği geçen başta Kaymakamımız olmak üzer eherkese şükranlarımızı sunuyoruz. Bizler bu çatı altınd açocuklarımıza verdiğimiz eğitimle onları geleceğe hazırlarken,birlikte öğreniyor, eğleniyor ve  bir aile ortamı oluşturuyoruz. Çocuklarımızın  sadece eğitimleri değil, sosyal birer birey olmaları için çeşitli aktiviteler  gerçekleştiriyor, onların sosyalleşmesine katkı sağlıyoruz “dedi.

                Okul  öğrencilerinin hazırladığı, gösteri, ve  kısa monologların sunulduğu program 4. Sınıf öğrencilerinin 1. Sınıfa yeni başlıyan çocuklara  çiçek vermesi ile sona erdi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar