İL GENEL MECLİS BAŞKANI YILMAZ EMET'TE

Kütahya İl Genel Meclis Başkanı Musa YILMAZ, Kaymakam Hasan ÇİÇEK’ i makamında ziyaret etti.

İL GENEL MECLİS BAŞKANI YILMAZ EMET'TE Güncel

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini ifade eden Kaymakam ÇİÇEK, köy yollarının çalışmaları hakkında karşılıklı bilgi ve fikir alışverişinde bulundu. Daha sonra İlçemiz Samrık Köyüne hareket eden Kaymakam ÇİÇEK ve İl Genel Meclis Başkanı YILMAZ, yapımı yeni tamamlanan Samrık köyü yolu sıcak asfaltını yerinde incelediler.

İnceleme sırasında Kaymakam ÇİÇEK ve İl Genel Meclis Başkanı YILMAZ’ a Emet Belediye Başkanı Hüseyin DOĞAN, Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat KOYAK, Yol Şube Müdürü Rıfat HATİPOĞLU, İl Genel Meclis Üyeleri Halil MALLI, İsmail ELMACI, İlçe Özel İdare Müdür Vekili Adem TUNCEL ve Samrık Köyü Muhtarı Cavit ÖZTÜRK eşlik ettiler. Daha sonra Samrık köyü halkıyla bir araya gelen heyet, köy halkının ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Kaymakam ÇİÇEK ve beraberindeki heyete yoğun ilgi gösteren köy halkı, yollarının bakım ve onarımından dolayı başta Vali Dr. Ömer TORAMAN olmak üzere, Kaymakam Hasan ÇİÇEK, İl Genel Meclis Başkanı Musa YILMAZ, İl Genel Meclis Üyeleri Halil MALLI, İsmail ELMACI, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat KOYAK ve katkısı olan herkese teşekkür ettiler.

Kaymakam ÇİÇEK, yapmış olduğu konuşmalarında ; “ Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN’ ın onayları, bizzat takibi ve denetiminde, Milletvekillerimizin, İl Genel Meclis Başkanımız ve üyelerinin destekleri ile, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğince ilçemiz köylerine yapılan hizmetler takdire şayan olup, çalışmalar devam etmektedir. Yeni tamamlanmış olan Samrık köyü yolu sıcak asfaltı buna bir örnektir. Emeği geçen, katkısı olan herkese şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum. Oluşturulan program çerçevesinde, bir çok köyümüzü birbirine bağlayacak grup yollarının yanı sıra, yine bir çok köy yolumuzda alt yapı çalışmalarının gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. Sıcak asfalt çalışmaları devam edecektir. “ Amacımız, vatandaşlarımıza trafik açısından daha güvenli, daha kolay ve rahat ulaşım imkânı sağlamaktır. Katkılarınız ve emekleriniz için şahsım ve İlçe halkım adına bir kez daha teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar