BEKLENEN TABLODA GÜNDEM KÜTAHYA

Kütahya milletvekilleri, AK Parti milletvekillerinin daveti üzerine düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

BEKLENEN TABLODA GÜNDEM KÜTAHYA Siyaset

Kütahya milletvekilleri, AK Parti milletvekillerinin daveti üzerine düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantının detaylarını anlatan AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, “Her kesime çağrıda bulunuyoruz, Kütahya’ya katkı sağlayacak her türlü fikre açığız. Bu toplantımız da bu düşünceyle gerçekleşen bir davet oldu” dedi
AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler’in davetleri üzerine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın katılımlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Türkiye Büyük Millet Meclisinde yapılan yeni yasama yılı açılış töreninin ardından bir araya gelen Kütahya Milletvekilleri, birliktelik örneği sergiledi.
GÜNDEM KÜTAHYA
Toplantının ardından önemli açıklamalarda bulunan AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, “Gerçekleştirdiğimiz istişare toplantısına katılarak fikirleriyle bizlere katkı veren ve davetimize icabet eden Sayın Vekillerimize teşekkür ediyoruz. İlimize katkı sağlayacak herkese kapımızın açık olduğunu eskiden beri ifade ediyorduk. Bunun gereği olarak bir istişare toplantısı yaptık. Gündemimiz Kütahya’ydı. Kütahyamız ile ilgili önümüzdeki süreçte kısa, orta ve uzun vadeli olarak neler yapabiliriz onları konuştuk. Gündem maddelerimizi ele aldık” dedi.
MİLLETVEKİLİ TAN’DAN ÇAĞRI
AK Parti milletvekilleri olarak kendi aralarında daha önce bir değerlendirme yaptıklarını vurgulayan Milletvekili Tan, “Bir de muhalefet milletvekillerimiz ile görüşmek istedik. Çünkü onlarında görüşlerini ve çalışmalarını önemsiyoruz. Kütahya hepimizin ortak paydası. Stat ve şehir hastanesi başta olmak üzere tüm yatırımlardaki son durumu ele aldık. Stat konusu zaten gündemimizde ve çalışmalarda devam ediyor. AK Parti milletvekilleri olarak her kesime çağrıda bulunuyoruz. Kütahya’ya katkı sağlayacak her türlü fikre açığız” diye konuştu. 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar