MUHTAR GENCAN'DAN CADDE ÇALIŞMALARINA TEŞEKKÜR

Emet Cumhuriyet mahalleis muhgtarı Mustafa Gencan, mahalllerinin okullar caddesinde yapılan çalışmalar için yetkililere teşekkür etti.

MUHTAR GENCAN'DAN CADDE ÇALIŞMALARINA TEŞEKKÜR Güncel

 

                Emet Cumhuriyet mahallesi muhtarı Mustafa Gencan, Karayolları  Emet bölge şefliği ve Emet belediyesine okullar caddesinde yapılan kaldırım çalışmaları için teşekkür etti.

                Muhtar Gencan Okullar caddesi olması ve ilçe çevre yolunun bu istikametten geçmesi nedeniyle özellikle öğrenciler ve vatandaşlar için tehlike arzeden caddede yapılan çalışmaların önemine değinerke şunları söyledi;

                “Mevcut çevre yolu yapım çalışmalarımız sürerken, ilçe giriş ve çıkış  yolu olarak kullanılan yolumuz    mahallemizden ,okullar caddesi olarak bilinen en işlek caddemizden geçmektedir. Okullaşma ve sağlık ocağımızın bulunduğu bu caddede kaldırımlarımız özellikle kış aylarında kullanılamaz durumdaydı. Bu konuda mahalle halkımızın talepleri doğrultusunda   sorunu yetkililerimize ilettik.    Cadde boyunca kaldırımlarımız yenilenirken, tehlike arz eden ana yola çıkış noktalarında da bariyer çalışmaları yapılacağı bilgisini edindik.  Mahallemiz sakinleri için hayati öneme sahip bu caddemizde yapılan çalışmalardan dolayı başta Karayolları Emet şube şefliğimiz olmak üzere Emet belediye başkanlığımız ve teknik ekiplerimize mahalle halkımız adına şükranlarımızı sunuyoruz. Karayollarımızca tehlike arzedne noktalarda bariyer çalışmaları yapılacağı bilgiside bizleri memnun etti.Eminizki asıl çevre yolu tamamlanınca şehiriçinde kalacak olan okullar caddemizde   hem öğrencilerimiz hemde vatandaşlarımız için yeni düzenlemeler ve aydınlatmalar yapılarak hizmetler devam edecektir.”dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar