BASKETBOL ORTAOKUL YILDIZ KIZLARDA TURNUVADAYIZ

Emetbelediyespor yıldız kızlar basketbol takımınıda oluşturan ,Emet Ashaboğlu ortaokulu yıldız kızlar basketbol takımımız Kütahya ortaokullar arası yıldız kızlar Basketbol turnuvasında ilçemizi temsil edecek.

BASKETBOL ORTAOKUL YILDIZ KIZLARDA TURNUVADAYIZ Spor

     Emetbelediyespor yıldız kızlar basketbol takımınıda oluşturan ,Emet Ashaboğlu  ortaokulu  yıldız kızlar basketbol takımımız Kütahya ortaokullar arası yıldız kızlar Basketbol turnuvasında ilçemizi temsil edecek.

 8 okul içerisinde Kütahya’nın ilçeleri arasında tek ilçe okulu olarak ilçemizi temsilen katılım sağlayan Emet Ashaboğlu Ortaokulu 19 Aralık 2017 de ilk maçına çıkıyor. 19-27 Aralık 2017 tarihleri arasında Kütahya Yeni Spor Salonunda düzenlenecek karşılaşmalar sonucunda ilk iki okulun gruplardan çıkıp play-of sonunda şampiyon olan okulun bölge şampiyonasına katılacağı turnuvaya katılan okullar ve fikstür şu şekilde;

KATILAN TAKIMLAR

A GRUBU

 

B GRUBU

1-

ÖZEL BOĞAZİÇİ ŞEHİR O.O.

 

1-

ŞEHİTLER O.O.

2-

MİMAR SİNAN O.O.

 

2-

LİNYİT O.O.

3-

HÜSNÜ KİŞİOĞLU O.O.

 

3-

ATATÜRK O.O.

4-

EMET ASHABOĞLU O.O.

 

4-

MERKEZ İSABET O.O.

 

MAÇ FİKSTÜRÜ

SIRA

TARİH

SAAT

FİKSTÜR

TAKIMLAR

SAHA

 
 
 

1

19.12.2017

10:00

A1-A4

ÖZEL BOĞAZİÇİ ŞEHİR O.O. - EMET ASHABOĞLU O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

2

19.12.2017

11:30

A2-A3

MİMAR SİNAN O.O. - HÜSNÜ KİŞİOĞLU O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

3

19.12.2017

13:00

B1-B4

ŞEHİTLER O.O. - MERKEZ İSABET O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

4

19.12.2017

14:30

B2-B3

LİNYİT O.O. - ATATÜRK O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

5

21.12.2017

10:00

A1-A3

ÖZEL BOĞAZİÇİ ŞEHİR O.O. - HÜSNÜ KİŞİOĞLU O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

6

21.12.2017

11:30

A4-A2

EMET ASHABOĞLU O.O. - MİMAR SİNAN O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

7

21.12.2017

13:00

B1-B3

ŞEHİTLER O.O. - ATATÜRK O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

8

21.12.2017

14:30

B4-B2

MERKEZ İSABET O.O. - LİNYİT O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

9

25.12.2017

10:00

A1-A2

ÖZEL BOĞAZİÇİ ŞEHİR O.O. - MİMAR SİNAN O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

10

25.12.2017

11:30

A3-A4

HÜSNÜ KİŞİOĞLU O.O. - EMET ASHABOĞLU O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

11

25.12.2017

13:00

B1-B2

ŞEHİTLER O.O. - LİNYİT O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

12

25.12.2017

14:30

B3-B4

ATATÜRK O.O. - MERKEZ İSABET O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

13

26.12.2017

10:00

A1-B2

 -

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

14

26.12.2017

11:30

B1-B2

 -

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

15

27.12.2017

13:00

MAĞLUPLAR

 -

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

16

27.12.2017

14:30

GALİPLER

 -

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

 

 

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar