SEVAL;ESNAFIMIZIN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETEN BİR YÖNETİM

12 Ocakta yapılacak olan Emet Esnaf odası başkanlık seçimine aday olan ilçemiz esnaflarından Ramazan Seval,esnafları bulundukları yerden daha ileriye götürmek adına başkanlığa aday olduğunu belirtti.

SEVAL;ESNAFIMIZIN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETEN BİR YÖNETİM Güncel

12 Ocakta yapılacak olan Emet Esnaf odası başkanlık seçimine aday olan ilçemiz esnaflarından Ramazan Seval,esnafları bulundukları yerden daha ileriye götürmek adına başkanlığa aday olduğunu belirtti.

Başkanlık ile beraber esnaflara hizmet için kurdukları ekip listesini haftasonu kamuoyu ile paylaşacağını belirten Seval’in basın açıklaması şöyle;

 

“12/01/2018 Tarihinde yapılacak olan EMET esnaf ve sanatkarlar oadası seçimlerinde siz değerli esnaf kardeşlerimize daha iyi hizmet verebilmek için aday oldum. Bu hizmet yarışında esnafımızı en iyi şekilde temsil etmek için bu göreve talip olduğumu kamu oyuna Saygılarımla duyuruyorum.Rabbim bizlere bu görevi nasip ederse dinamik,bilgili,ve donanımlı bir kadro ile hizmet yarışında olacağız.Bizimle birlikte hareket eden tüm esnaf kardeşlerimizle yaptığımız iştişareler neticesinde esnafımız için çok güzel projelerimiz ortaya çıktı.Esnafımızı bulunduğu yerden daha ileriye götürmeyi hedefliyoruz.Esnaf ve sanatkarımızın sıkıntı ve sorunlarına çözümler üreten bir yönetim için siz değerli esnaflarımızın desteğini bekliyoruz. Esnaf ve sanatkarımızın teveccühü ile göreve geldiğimiz takdirde işi darda olana yardımcı olmak,mevcut işlerin daha iyi hale gelmesini sağlamak, hep birlikte bir aile olarak uyum içerinde çalışmayı temenni ediyoruz. PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED (SAV) buyurduğu gibi Rızkın Onda Dokuzu ticarettedir Hadisi şerifini uyğulayarak Rızkını kazanan tüm kardeşlerimi cani gönülden kutluyorum. Yönetim arkadaşlarımı bu Pazar günü kamu oyuna paylaşacağım Saygı ve sevgilerimle tüm esnaf kardeşlerime Bereketli Bol Kazançlar dilerim.”

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar