Emet Haberleri

Emet Haberleri

Şampiyon Emet Devlet Hastanesi

Resmi Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet hastanesi voleybol takımı şampiyon oldu.

Emet Ak aprtiden Gündeme Dair Açıklamalar

Ak parti Emet ilçe başkanlığı bir basın açıklaması yaparak, seçimleri ve seçim sonuçları gelişmeler üzüerine durum değerlendirmesi yaptı.

Hepimiz engelli adayıyız, asla yalnız değiliz

Emet Belediyesi 10-16 Mayıs Engelliler haftasını bir dizi etkinlikle dolu dolu geçirdi.

Emet’te Karayolları ekiplerine yangın eğitimi verildi

Emet ilçesinde Emet belediyesi İtfaiye amirliğince Karayolları ekiplerine olası yangınlarla mücadele konularında teknik bilgi verildi.

Kocakıran'a Gerçek Bahar Geldi

Emet ilçesinin eteklerine kurulduğu iki yüksek tepeden birisi olan Kocakıran mevkiiinde yılların emeklerinin karşılığı alınmaya başlandı.

Emet’te Avcılık Kursu Açılıyor

Emet Avcılar derneği başkanı Halil Sencer, Emet Halk eğitim müdürlüğü vasıtası ile bir ‘Avcılık kursu’ açılacağını belirterek Avcılığa merakı olan vatandaşları kursa katılmaya davet etti.

62 Yıllık Cami Restorasyona alındı

Emet ilçesi Akpınar mahallesinde 1962 yılında yapılan Akpınar camii restorasyona alındı.

Türkiyede Ödül alan 2Parktan Birisi Emet'te

Engelliler haftasında makamında özel çocuklarımızı ağırlayan Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca Türkiye’de erişilebilirlik ödülü alan en büyük 2 engelli parkından birini Emette yaptıkalrını ifade etti.

Emet'te Özel Çocuklardan Çok Özel Gösteri

10-16 Mayıs Engelliler haftasında özel öğrencilerden özel gösteri...

EMYO'dan Kadın, Aile ve Toplum’ konulu konferans

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Emet Meslek Yüksekokulunda ’Kadın, Aile ve Toplum’ konulu konferans düzenlendi.

Tasarruf Tedbirleri Emet Servislerini etkiler mi?

Maliye bakanı Mehmet Şimşek’in Kamuda tasarruf tedbirlerini açıklaması ve yine kamuda servis araçlarına dikkat çekmesi, günlük 20 kadar servis aracının çalıştığı Emetbor işletmesini akıllara getirdi.

Emet Belediyesinin borçları pankartla asıldı

Emet belediyesinin toplam borcunun bugünkü rayiç bedellerle 426 milyon olduğu açıklanarak borç dökümü pankart olarak belediyeye asıldı.

Emet ADD’de görev değişimi

Atatürkçü Düşünce derneği Emet şubesinde 16 yıldır ilçe başkanlığı görevinde bulunan Erol Usta sağlık problemleri nedeniyle başkanlığı bıraktı.

Binlerce İnsan Baharı Emet Tahtalı'da Karşıladı

Emet ilçesi Yenice köyünde her yıl düzenlenen geleneksel Hıdrellez şenliklerine binlerce insan katılarak baharın gelişini kutladı.

Emet'te 10 Binden Fazla İnsanı İletişimsiz Bırakmadılar

Emet ilçesi Yeniceköy tahtalı mevkiinde her yıl düzenlenen Hıdrellez şenliklerine binlerce insan akın ederken Türkcell, takviye verici ile halkın kesintisiz iletişimi için sahadaydı.

Yağışlı hava kazayı beraberinde getirdi

Emet-Tavşanlı karayolunda meydana gelen trafik kazasında bir araç yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kaza yaptı.

Şehir İçi Yaya Geçitleri Yenilendi

Emet Belediyesi ekipleri tarafından ilçede yoğun olarak kullanılan caddelerin üzerinde bulunan yaya geçidi çizgileri yenilendi.

Emet; Sağlık İçin Yürüdüler

Emet Toplum sağlığı merkezince Sağlıklı yaşam için hareketliliğe dikkat çekmek için; “ Sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam “ yürüyüşü düzenledi.

Emet’te öğretmenler protesto etti

Emet’te görev yapan Öğretmenler İstanbul'da yaşanan şiddet olayını protesto etti

EMET; Trafik Haftasında Uygulamalı Eğitim

Emet ilçesine bağlı Günlüce köyü ilk ve ortaokulunda 4-10 Mayıs Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında, İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik tarafından öğrencilere uygulamalı eğitim verildi.

Emet- Hisarcık yolunda kaza

Emet Hisarcık karayolu Emet beton santrali anayolu çıkış mevkiinde meydana gelen kazada 2 araç çarpıştı. Kazada 5 kişi yaralandı.

Emet’te 10 yaşına gelen ‘Hoş geldin bebekleri’ buluştu

Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, 2013 yılında başkan olduğu dönemde doğdukları gün ‘Hoş geldin bebek’ projesi ile evlerine hayırlı olsuna gittiği, çocuklarla makamda buluştu

Yeniden Refah'tan Emet’te Taziye ve Esnaf Ziyareti

Emet ilçesinde kısa bir süre önce vefat eden Yeniden Refah Partisi yönetim kurulu üyesi Erhan Arıcı’nın ailesine taziye ziyareti gerçekleştirildi.

Kont Drakula'nın İzinde

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) nde öğrenim görmek için ülkenin dört bir yanından Kütahya'ya gelen öğrenciler Kütahya’nın tarihi ve turistik yerlerini gezerek öğreniyor.

Emetli Hafızlar birinci oldu

Kütahya il Müftülüğünce hazırlanan 2024 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle; Din Görevlileri arasında düzenlenen Hafızlık ve Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışmaları tamamlandı.

Bölge Müdürü Akan Emet’te

İller bankası Eskişehir bölge müdürü Mehmet Akan Emet'te yapımı devam altyapı ve sorgun göleti arıtma tesisi çalışmaları incelemek üzere Emet ilçesine geldi.

Emet Gençlik Derneğinde Devir Teslim

Emet ilçesinde faaliyet gösteren gençlik derneğinde yapılan kongre sonrası yeni yönetim, eski yönetimden görevi düzenlenen törenle devraldı.

Başkan Koca; ‘Halkın Malı Sahipsiz Değildir’

Emet belediye başkanı Mustafa Koca belediye denetleme komisyonu ve birim müdürleri ile Emet belediyesi Şelale sosyal tesislerinde incelemelerde bulundu.

Emet Kaymakamı Seyman’dan partilere ziyaret

Emet Kaymakamı Furkan Seyman, ilçede bulunan siyasi partilere ziyaretler gerçekleştirdi.

Emet Belediyesi ve Dağ Suyu Vakfı 13 Çeşme İçin Atakta

Emet ilçesinin vazgeçilmezleri arasına giren ve Su vakfı vasıtası ile yıllardır hizmet veren Emet dağ suyu çeşmelerinde alt yapı çalışmalarında zarar gören çeşmeleri Emet belediyesince bakıma alınıyor.